LIBEREC A OKOLÍ

babylon

CENTRUM BABYLON

 Jedná se o největší zastřešený zábavný komplex v České republice. V centru je více než 60 provozoven (obchody, restaurace, prostory pro kongresy a firemní akce, masáže, solárium, kadeřnictví,..). V centru se dále nachází Lunapark, Bowling, Casino a diskotéka. Největší chloubou je však aquapark s možností celodenního pobytu, který nabízí soustavu bazénů, tobogany, vodní atrakce, sauny, parní lázně, vířivky, jeskyně a mnoho tropických interiérových doplňků.

www.centrumbabylon.cz

Ubytovny-liberec-iQpark

iQpark - science center

 Jedinečné interaktivní poznávání v České republice. Najdete zde více jak 200 interaktivních exponátů z lidského života, všchny exponáty si lze ozkoušet na vlastní kůži. Odhalíte zde Vámi dosud nepoznané zákoutí přírodních věd a fyzikálních zákonů. Vše je určené nejen pro malé návštěvníky, ale i pro dospělé.

http://www.iqpark.cz

Ubytovny-liberec-zoo

ZOOLOGICKÁ ZAHRADA LIBEREC

 Liberecká ZOO, která byla založena již roku 1919 se může pochlubit zhruba 1500 zvířaty ze 172 druhů. Na prohlídkovém okruhu v délce cca 2 km mohou návštěvníci obdivovat vzácné druhy jakou jsou takin čínský, šimpanz, irbis a v neposlední řadě bíla forma tygra indického.

Otevírací doba:

  • 8 - 17 hodin (v době zimního času)
  • 8 - 18 hodin (v době letního času)
  • Vstupné: Dospělí - 120 Kč Děti, studenti, důchodci, ZTP - 70 Kč

www.zooliberec.cz

Ubytovna-liberec-bazen

PLAVECKÝ BAZÉN LIBEREC

 Plavecký areál disponuje velkým plaveckým bazénem (50m), malým brouzdalištěm a divokou řekou. Dále v areálu můžete využít saunu, páry, wellnes centru, aerobic, spinning, výuku plavání a potápění. Pro nejmenší je tu možnost plavání s batolaty.

www.bazen-info.cz

Ubytovani-liberec-jested

SKI AREÁL JEŠTĚD

 Ještěd je hlavní dominantou Libereckého kraje a leží pouhou hodinu jízdy automobilem od Prahy. Lyžařské středisko se nachází ve výšce 540 až 1000 metrů nad mořem, je zde jedna kabinová lanovka, tři sedačkové a 5 vleků s celkovou přepravní kapacitou přes 10 000 osob/hod. Na jižním svahu je udržovaný Snowpark s několika skoky a raily. V areálu se dále nachází dětský vlek, lyžařská škola, ski servis a mnoho možností ke stravování i malého občerstvení. V letním období je areál navštěvován především příznivci downhillu. Pro ně je zde připraveno několik sjezdových tratí a Test Centrum. Do areálu se lze dopravit přímo z města tramvají.

www.skijested.cz

Dále můžete navštívit Harcovskou a Jabloneckou přehradu, běžkařský areál Vesec a mnoho dalšího...

OBI | BAUMAX | BAUHAUS | KIKA | SCONTO | DECATHLON | GLOBUS